Ghazal Taxi Service er et taxiselskap vurdert til 4 stjerner. Kontakt Ghazal Taxi Service og bestill din tur i dag!
Er dette taxiselskapet ditt?
Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.
Ghazal Taxi Service
English
Anslå taxipris fra Shiraz International Airport
Serviceområde - Shiraz International Airport
Ghazal Taxi Service Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Ghazal Taxi Service, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Ghazal Taxi Service for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Ghazal Taxi Service handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Ghazal Taxi Service, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser
Del din opplevelse med Ghazal Taxi Service
Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!
Andre taxier i Shiraz International Airport
Ghazal Taxi Service taxi rate - FAQ
Hvilke tjenester tilbyr Ghazal Taxi Service?
Ghazal Taxi Service tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Iran, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Ghazal Taxi Service?
Ghazal Taxi Service er rangert med 4 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Ghazal Taxi Service lokalisert?
Adressen til Ghazal Taxi Service er Fars Province, Shiraz, Shahid Kalantari, HHQP+M46, Iran.
Hvordan kan man kontakte Ghazal Taxi Service?
Kontakt Ghazal Taxi Service ved å klikke på "book nå" her
Kan Ghazal Taxi Service assistere med flyplasstransport?
Ja, Ghazal Taxi Service tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 150+ personer har søkt taxi i Iran - sørg for at de finner deg.
Er du en taxifører?
Bli omtalt på Taxi Priser
Ghazal Taxi Service📞 -