Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Konyaaltı Birlik Taksi

3.7 (34) Konyaalti
English

Konyaaltı Birlik Taksi er et taxiselskap vurdert til 3.7 stjerner. Kontakt Konyaaltı Birlik Taksi og bestill din tur i dag!

Taxi driver
Kontakt Sjåfør
Konyaaltı Birlik Taksi
Arapsuyu, 6. Cd. No:52, 07070 Konyaaltı/Antalya, Türkiye
3.7
(34)

Anslå taxipris fra Konyaalti

Konyaalti
Beregn pris

Serviceområde - Konyaalti

BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Konyaaltı Birlik Taksi Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Konyaaltı Birlik Taksi, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Konyaaltı Birlik Taksi for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Konyaaltı Birlik Taksi handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Konyaaltı Birlik Taksi, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Konyaaltı Birlik Taksi

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Konyaalti

Konyaaltı Birlik Taksi taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Konyaaltı Birlik Taksi?
Konyaaltı Birlik Taksi tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Turkey, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Konyaaltı Birlik Taksi?
Konyaaltı Birlik Taksi er rangert med 3.7 stjerner, noe som indikerer et medium nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Konyaaltı Birlik Taksi lokalisert?
Adressen til Konyaaltı Birlik Taksi er Arapsuyu, 6. Cd. No:52, 07070 Konyaaltı/Antalya, Türkiye.
Hvordan kan man kontakte Konyaaltı Birlik Taksi?
Kontakt Konyaaltı Birlik Taksi ved å klikke på "book nå" her
Kan Konyaaltı Birlik Taksi assistere med flyplasstransport?
Ja, Konyaaltı Birlik Taksi tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
Konyaaltı Birlik Taksi