Vinger Hotell er et taxiselskap vurdert til 3.2 stjerner. Kontakt Vinger Hotell og bestill din tur i dag!
Er dette taxiselskapet ditt?
Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.
Vinger Hotell
English
Kontakt Sjåfør
Vinger Hotell
Østre Solørveg 6, 2211 Kongsvinger, Norway
Anslå taxipris fra Vinger Hotell
Serviceområde - Vinger Hotell
Vinger Hotell Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Vinger Hotell, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Vinger Hotell for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Vinger Hotell handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Vinger Hotell, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser
Del din opplevelse med Vinger Hotell
Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!
Andre taxier i Vinger Hotell
Vinger Hotell taxi rate - FAQ
Hvilke tjenester tilbyr Vinger Hotell?
Vinger Hotell tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Norway, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Vinger Hotell?
Vinger Hotell er rangert med 3.2 stjerner, noe som indikerer et medium nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Vinger Hotell lokalisert?
Adressen til Vinger Hotell er Østre Solørveg 6, 2211 Kongsvinger, Norway.
Hvordan kan man kontakte Vinger Hotell?
Kontakt Vinger Hotell ved å klikke på "book nå" her
Kan Vinger Hotell assistere med flyplasstransport?
Ja, Vinger Hotell tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
Er du en taxifører?
Bli omtalt på Taxi Priser
Vinger Hotell