Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

ハイランド交通

2 (1) Mihara
English

ハイランド交通 er et taxiselskap vurdert til 2 stjerner. Kontakt ハイランド交通 og bestill din tur i dag!

Taxi driver
Kontakt Sjåfør
ハイランド交通
331 Kuicho Hagura, Mihara, Hiroshima 722-1413, Japan
2
(1)

Anslå taxipris fra Mihara

Mihara
Beregn pris

Serviceområde - Mihara

BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
ハイランド交通 Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med ハイランド交通, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg ハイランド交通 for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
ハイランド交通 handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med ハイランド交通, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med ハイランド交通

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Mihara

ハイランド交通 taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr ハイランド交通?
ハイランド交通 tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Japan, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for ハイランド交通?
ハイランド交通 er rangert med 2 stjerner, noe som indikerer et lav nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er ハイランド交通 lokalisert?
Adressen til ハイランド交通 er 331 Kuicho Hagura, Mihara, Hiroshima 722-1413, Japan.
Hvordan kan man kontakte ハイランド交通?
Kontakt ハイランド交通 ved å klikke på "book nå" her
Kan ハイランド交通 assistere med flyplasstransport?
Ja, ハイランド交通 tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 46,500+ personer har søkt taxi i Japan - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
ハイランド交通