Salo Travels er et taxiselskap vurdert til 0 stjerner. Kontakt Salo Travels og bestill din tur i dag!
Er dette taxiselskapet ditt?
Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.
Salo Travels
English
Anslå taxipris fra Salo
Serviceområde - Salo
Salo Travels Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Salo Travels, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Salo Travels for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Salo Travels handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Salo Travels, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser
Del din opplevelse med Salo Travels
Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!
Andre taxier i Salo
Salo Travels taxi rate - FAQ
Hvilke tjenester tilbyr Salo Travels?
Salo Travels tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Finland, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Salo Travels?
Salo Travels er rangert med 0 stjerner, noe som indikerer et lav nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Salo Travels lokalisert?
Adressen til Salo Travels er Mustamäenkatu 2, 24100 Salo, Finland.
Hvordan kan man kontakte Salo Travels?
Kontakt Salo Travels ved å klikke på "book nå" her
Kan Salo Travels assistere med flyplasstransport?
Ja, Salo Travels tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 1,400+ personer har søkt taxi i Finland - sørg for at de finner deg.
Er du en taxifører?
Bli omtalt på Taxi Priser
Salo Travels📞 -