Mstaxi(jumbotaxi) er et taxiselskap vurdert til 0 stjerner. Kontakt Mstaxi(jumbotaxi) og bestill din tur i dag!
Er dette taxiselskapet ditt?
Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.
Mstaxi(jumbotaxi)
English
Anslå taxipris fra Grand Hyatt Fukuoka
Serviceområde - Grand Hyatt Fukuoka
Mstaxi(jumbotaxi) Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Mstaxi(jumbotaxi), som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Mstaxi(jumbotaxi) for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Mstaxi(jumbotaxi) handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Mstaxi(jumbotaxi), noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser
Del din opplevelse med Mstaxi(jumbotaxi)
Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!
Andre taxier i Grand Hyatt Fukuoka
Mstaxi(jumbotaxi) taxi rate - FAQ
Hvilke tjenester tilbyr Mstaxi(jumbotaxi)?
Mstaxi(jumbotaxi) tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Japan, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Mstaxi(jumbotaxi)?
Mstaxi(jumbotaxi) er rangert med 0 stjerner, noe som indikerer et lav nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Mstaxi(jumbotaxi) lokalisert?
Adressen til Mstaxi(jumbotaxi) er 3 Chome-32-13 Morooka, Hakata Ward, Fukuoka, 812-0894, Japan.
Hvordan kan man kontakte Mstaxi(jumbotaxi)?
Kontakt Mstaxi(jumbotaxi) ved å klikke på "book nå" her
Kan Mstaxi(jumbotaxi) assistere med flyplasstransport?
Ja, Mstaxi(jumbotaxi) tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 110+ personer har søkt taxi i Grand Hyatt Fukuoka - sørg for at de finner deg.
Er du en taxifører?
Bli omtalt på Taxi Priser
Mstaxi(jumbotaxi)📞 -