Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Bentota Cabs

Aluthgama
English

Bentota Cabs er et taxiselskap vurdert til 0 stjerner. Kontakt Bentota Cabs og bestill din tur i dag!

Taxi driver
Kontakt Sjåfør
Bentota Cabs
No : 96, Maddumage Watta, Waskaduwa 12580, Sri Lanka

Anslå taxipris fra Aluthgama

Aluthgama
Beregn pris

Serviceområde - Aluthgama

BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Bentota Cabs Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Bentota Cabs, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Bentota Cabs for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Bentota Cabs handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Bentota Cabs, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Bentota Cabs

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Aluthgama

Bentota Cabs taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Bentota Cabs?
Bentota Cabs tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Sri Lanka, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Bentota Cabs?
Bentota Cabs er rangert med 0 stjerner, noe som indikerer et lav nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Bentota Cabs lokalisert?
Adressen til Bentota Cabs er No : 96, Maddumage Watta, Waskaduwa 12580, Sri Lanka.
Hvordan kan man kontakte Bentota Cabs?
Kontakt Bentota Cabs ved å klikke på "book nå" her
Kan Bentota Cabs assistere med flyplasstransport?
Ja, Bentota Cabs tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 3,500+ personer har søkt taxi i Sri Lanka - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
Bentota Cabs