Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Sotero Díaz Melián

3 (1) Tenerife Sur
English

Sotero Díaz Melián er et taxiselskap vurdert til 3 stjerner. Kontakt Sotero Díaz Melián og bestill din tur i dag!

Taxi driver
Kontakt Sjåfør
Sotero Díaz Melián
C. Muros de Yaco, 10, 38617 Yaco, Santa Cruz de Tenerife, Spain
3
(1)

Anslå taxipris fra Tenerife Sur

Tenerife Sur
Beregn pris

Serviceområde - Tenerife Sur

BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Sotero Díaz Melián Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Sotero Díaz Melián, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Sotero Díaz Melián for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Sotero Díaz Melián handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Sotero Díaz Melián, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Sotero Díaz Melián

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Tenerife Sur

Sotero Díaz Melián taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Sotero Díaz Melián?
Sotero Díaz Melián tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Spain, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.
Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Sotero Díaz Melián?
Sotero Díaz Melián er rangert med 3 stjerner, noe som indikerer et medium nivå av tilfredshet blant kundene.
Hvor er Sotero Díaz Melián lokalisert?
Adressen til Sotero Díaz Melián er C. Muros de Yaco, 10, 38617 Yaco, Santa Cruz de Tenerife, Spain.
Hvordan kan man kontakte Sotero Díaz Melián?
Kontakt Sotero Díaz Melián ved å klikke på "book nå" her
Kan Sotero Díaz Melián assistere med flyplasstransport?
Ja, Sotero Díaz Melián tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 170+ personer har søkt taxi i Tenerife Sur - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
Sotero Díaz Melián