China
Nanchang Changbei International Airport Taxipriskalkulator 2026
Angi rute. Få taxi priser. Unngå å betale for mye.
Hvordan beregnes en taxipris
i Nanchang Changbei International Airport
Flere faktorer påvirker taxiprisen i Nanchang Changbei International Airport
Taxipris (2026)
Grunnpris (dag)
16CNY
Pris per KM
3 CNY
Ventetid per time
60CNY
Eksempel på beregning av taxipris
La oss si at du vil reise fra hotellet ditt til Nanchang Changbei International Airport sentrum, og turen er 5km. Du reiser på dagtid og du har 1 bagasje. Din totale pris vil være 31 CNY.
Populære taxiruter fra Nanchang Changbei International Airport
| Nanchang Changbei International Airport ⟶ Jiujiang | 352 CNY |
| Nanchang Changbei International Airport ⟶ Jingdezhen Shi | 605 CNY |
| Nanchang Changbei International Airport ⟶ Lushan | 3,056 CNY |
Bestill en taxi i Nanchang Changbei International Airport
Drosjesjåfører i Nanchang Changbei International Airport, bestill nå
1
China, CN 江西省 南昌市 新建区 160 米 邮政编码: 330117
2
China, CN 江西省 南昌市 新建区 160 米 邮政编码: 330117
Nanchang Changbei International Airport: Taxireiseguider
Nanchang Changbei International Airport taxi priser - FAQ
Hvor mye koster en taxi i Nanchang Changbei International Airport?
En 5km tur i Nanchang Changbei International Airport koster omtrent 31 CNY. Angi ruten din for å få en mer nøyaktig pris. Generelt påvirkes prisen av flere faktorer inkludert rute lengde og sjåførens ventetid.
Hvordan bestiller jeg en taxi i Nanchang Changbei International Airport?
Du kan stoppe en taxi på gaten i Nanchang Changbei International Airport eller bruke en app for transporttjeneste. Vi anbefaler å bruke en app i Nanchang Changbei International Airport ettersom disse tjenestene overvåker kvaliteten på sjåførene og taxiene på løpende basis.
Hvilke andre måter er det å komme seg rundt i Nanchang Changbei International Airport?
Hvis du ikke finner en taxi Nanchang Changbei International Airport eller prisen er for høy, kan du alltid ta en buss, leie en scooter, en sykkel eller en bil. Å gå er også et flott alternativ hvis det er en kort avstand og været tillater det.
Hvordan beregner jeg taxi priser i Nanchang Changbei International Airport?
Bare angi ditt startpunkt og destinasjon på Taxi Priser. Vi vil beregne den estimerte prisen basert på Nanchang Changbei International Airport taxi prisers og din spesifikke rute. Dette vil også fungere for destinasjoner utenfor Nanchang Changbei International Airport.
Hva er prisen på Taxi i Nanchang Changbei International Airport per KM?
Startprisen for en taxi i Nanchang Changbei International Airport er 16.0 CNY. Hver KM er deretter priset til 3.0 CNY. hvis du trenger at sjåføren venter på deg vil dette koste 60.0 CNY per time.
Er du en taxifører i Nanchang Changbei International Airport?
Bli omtalt på Taxi Priser