Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Ambala Taxi Service

English

Ambala Taxi Service er et taxiselskap vurdert til 4.2 stjerner. Kontakt Ambala Taxi Service og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Ambala Taxi Service
house no 330-F Mahesh Nagar Tender High School, ambala cantt ambala, Haryana 133001, India
4.2
(9)

Anslå taxipris fra Ambala Cantonment

Ambala Cantonment
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Ambala Taxi Service Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Ambala Taxi Service, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Ambala Taxi Service for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Ambala Taxi Service handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Ambala Taxi Service, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Ambala Taxi Service

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Ambala Cantonment

Aman Travel House★ 5.0 (104)Mandeep Travels★ 5.0 (26)Aggarwal Travels★ 5.0 (9)Akhil Travels★ 4.9 (61)Thaper Sons Taxi Services★ 4.9 (37)Verma Travels★ 4.9 (20)Harkrishan Taxi Service Ambala★ 4.9 (13)Vk Cabs★ 4.9 (13)

Ambala Taxi Service taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Ambala Taxi Service?

Ambala Taxi Service tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt India, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Ambala Taxi Service?

Ambala Taxi Service er rangert med 4.2 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Ambala Taxi Service lokalisert?

Adressen til Ambala Taxi Service er house no 330-F Mahesh Nagar Tender High School, ambala cantt ambala, Haryana 133001, India.

Hvordan kan man kontakte Ambala Taxi Service?

Kontakt Ambala Taxi Service ved å klikke på "book nå" her

Kan Ambala Taxi Service assistere med flyplasstransport?

Ja, Ambala Taxi Service tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 3,100+ personer har søkt taxi i India - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser