Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Khalifa Bin Salman Port

English

Khalifa Bin Salman Port er et taxiselskap vurdert til 4.3 stjerner. Kontakt Khalifa Bin Salman Port og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Khalifa Bin Salman Port
5PQ7+WQ8, Shaikh Khalifa Bin Salman Causeway, Al Hidd, Bahrain
4.3
(795)

Anslå taxipris fra Khalifa Bin Salman Port

Khalifa Bin Salman Port
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Khalifa Bin Salman Port Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Khalifa Bin Salman Port, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Khalifa Bin Salman Port for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Khalifa Bin Salman Port handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Khalifa Bin Salman Port, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Khalifa Bin Salman Port

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Khalifa Bin Salman Port

Limo Bh★ 5.0 (25)Maks Taxi Bahrain Group.★ 5.0 (18)Taxi Station★ 5.0 (3)Taxi To Gcc Countries ليموزين★ 5.0 (2)Taxi Bbh★ 4.9 (53)A Taxi One★ 4.9 (26)توصيل من البحرين الى السعودية و الخليج★ 4.9 (15)Abc Limousine★ 4.8 (24)

Khalifa Bin Salman Port taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Khalifa Bin Salman Port?

Khalifa Bin Salman Port tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Bahrain, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Khalifa Bin Salman Port?

Khalifa Bin Salman Port er rangert med 4.3 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Khalifa Bin Salman Port lokalisert?

Adressen til Khalifa Bin Salman Port er 5PQ7+WQ8, Shaikh Khalifa Bin Salman Causeway, Al Hidd, Bahrain.

Hvordan kan man kontakte Khalifa Bin Salman Port?

Kontakt Khalifa Bin Salman Port ved å klikke på "book nå" her

Kan Khalifa Bin Salman Port assistere med flyplasstransport?

Ja, Khalifa Bin Salman Port tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 85+ personer har søkt taxi i Khalifa Bin Salman Port - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
Khalifa Bin Salman Port📞 -