Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Air Hamptons

English

Air Hamptons er et taxiselskap vurdert til 0 stjerner. Kontakt Air Hamptons og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Air Hamptons
1965 Smithtown Ave, Ronkonkoma, NY 11779, United States

Anslå taxipris fra Ronkonkoma

Ronkonkoma
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Air Hamptons Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Air Hamptons, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Air Hamptons for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Air Hamptons handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Air Hamptons, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Air Hamptons

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Ronkonkoma

Madeline’s Taxi Service★ 5.0 (7)Tony Car Services★ 5.0 (4)All Airports Car Service★ 5.0 (2)Islip Limo Car Service★ 4.9 (269)Islandwide Transportation★ 4.5 (2)Green Light Taxi★ 4.3 (13)Arrow Taxi & Limo★ 4.0 (60)Village Transportation★ 4.0 (46)

Air Hamptons taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Air Hamptons?

Air Hamptons tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt United States, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Air Hamptons?

Air Hamptons er rangert med 0 stjerner, noe som indikerer et lav nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Air Hamptons lokalisert?

Adressen til Air Hamptons er 1965 Smithtown Ave, Ronkonkoma, NY 11779, United States.

Hvordan kan man kontakte Air Hamptons?

Kontakt Air Hamptons ved å klikke på "book nå" her

Kan Air Hamptons assistere med flyplasstransport?

Ja, Air Hamptons tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 3,800+ personer har søkt taxi i United States - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser