Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Taxi Randstad

English

Taxi Randstad er et taxiselskap vurdert til 4.3 stjerner. Kontakt Taxi Randstad og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Taxi Randstad
Waltmanstraat 75, 2136 BB Zwaanshoek, Netherlands
4.3
(16)

Anslå taxipris fra Hoofddorp

Hoofddorp
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Taxi Randstad Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Taxi Randstad, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Taxi Randstad for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Taxi Randstad handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Taxi Randstad, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Taxi Randstad

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Hoofddorp

Expattaxi★ 5.0 (9)Driver Amsterdam★ 5.0 (6)Taxi-hoofddorp★ 5.0 (1)Bgr Taxi Rotterdam★ 4.9 (84)Sth Taxi★ 4.8 (64)Goedkope Schiphol Taxi By Schipholtaxi.pro★ 4.7 (33)Taxicentrale Schiphol★ 4.5 (896)Taxi Central Hoofddorp★ 4.5 (44)

Taxi Randstad taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Taxi Randstad?

Taxi Randstad tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Netherlands, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Taxi Randstad?

Taxi Randstad er rangert med 4.3 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Taxi Randstad lokalisert?

Adressen til Taxi Randstad er Waltmanstraat 75, 2136 BB Zwaanshoek, Netherlands.

Hvordan kan man kontakte Taxi Randstad?

Kontakt Taxi Randstad ved å klikke på "book nå" her

Kan Taxi Randstad assistere med flyplasstransport?

Ja, Taxi Randstad tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser