Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

As-driver Taxi Warszawa

English

As-driver Taxi Warszawa er et taxiselskap vurdert til 3.2 stjerner. Kontakt As-driver Taxi Warszawa og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
As-driver Taxi Warszawa
Puławska 405A, 02-801 Warszawa, Poland
3.2
(6)

Anslå taxipris fra Okecie Airport

Okecie Airport
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
As-driver Taxi Warszawa Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med As-driver Taxi Warszawa, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg As-driver Taxi Warszawa for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
As-driver Taxi Warszawa handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med As-driver Taxi Warszawa, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med As-driver Taxi Warszawa

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Okecie Airport

Taxi Z Oc★ 5.0 (99)Autopilot★ 5.0 (7)Vip Bus Transfer★ 5.0 (6)Fire Group★ 5.0 (1)Warsawtaxi.pl★ 4.9 (12)[p] Rafał Jankowski Parking Dominik★ 4.7 (159)Gano★ 4.4 (14)Warsaw Chopin Airport★ 4.1 (26899)

As-driver Taxi Warszawa taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr As-driver Taxi Warszawa?

As-driver Taxi Warszawa tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Poland, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for As-driver Taxi Warszawa?

As-driver Taxi Warszawa er rangert med 3.2 stjerner, noe som indikerer et medium nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er As-driver Taxi Warszawa lokalisert?

Adressen til As-driver Taxi Warszawa er Puławska 405A, 02-801 Warszawa, Poland.

Hvordan kan man kontakte As-driver Taxi Warszawa?

Kontakt As-driver Taxi Warszawa ved å klikke på "book nå" her

Kan As-driver Taxi Warszawa assistere med flyplasstransport?

Ja, As-driver Taxi Warszawa tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser