Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Shanthi Cabs India

English

Shanthi Cabs India er et taxiselskap vurdert til 4.6 stjerner. Kontakt Shanthi Cabs India og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Shanthi Cabs India
Building, No.1,H.R. Church, RMS Rd, Madurai, Tamil Nadu 625001, India
4.6
(70)

Anslå taxipris fra Australia

Australia
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Shanthi Cabs India Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Shanthi Cabs India, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Shanthi Cabs India for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Shanthi Cabs India handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Shanthi Cabs India, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Shanthi Cabs India

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Australia

Harnav India Tours★ 5.0 (171)Royal Stance Taxi Manglore★ 5.0 (82)Bagga Taxi Service★ 5.0 (71)Travel Nature★ 5.0 (52)Viktaxi★ 5.0 (32)Grab A Cab★ 5.0 (26)White Hills Travels★ 5.0 (17)Ss Car Rental Service | Car Rental For Outstation | Luxury Car Rental | Traveller Hire | Car Rental | Taxi Service In Nagpur★ 4.9 (838)

Shanthi Cabs India taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Shanthi Cabs India?

Shanthi Cabs India tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt India, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Shanthi Cabs India?

Shanthi Cabs India er rangert med 4.6 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Shanthi Cabs India lokalisert?

Adressen til Shanthi Cabs India er Building, No.1,H.R. Church, RMS Rd, Madurai, Tamil Nadu 625001, India.

Hvordan kan man kontakte Shanthi Cabs India?

Kontakt Shanthi Cabs India ved å klikke på "book nå" her

Kan Shanthi Cabs India assistere med flyplasstransport?

Ja, Shanthi Cabs India tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 3,100+ personer har søkt taxi i India - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser