Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Klas Taxi Hasselt

English

Klas Taxi Hasselt er et taxiselskap vurdert til 5 stjerner. Kontakt Klas Taxi Hasselt og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Klas Taxi Hasselt
Leopoldplein 2, 3500 Hasselt, Belgium
5
(13)

Anslå taxipris fra Holiday Inn Hasselt

Holiday Inn Hasselt
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Klas Taxi Hasselt Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Klas Taxi Hasselt, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Klas Taxi Hasselt for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Klas Taxi Hasselt handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Klas Taxi Hasselt, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Klas Taxi Hasselt

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Holiday Inn Hasselt

Taxi Hasselt 24★ 5.0 (184)Klas Taxi Hasselt★ 5.0 (56)Fastcab★ 5.0 (40)Taxi Hasselt Centrale★ 5.0 (23)Taxi Hasselt In★ 5.0 (20)Taxi Hasselt Airport 24/7★ 5.0 (15)Has Taxi★ 5.0 (7)Taxi Aziz Hasselt★ 5.0 (5)

Klas Taxi Hasselt taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Klas Taxi Hasselt?

Klas Taxi Hasselt tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Belgium, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Klas Taxi Hasselt?

Klas Taxi Hasselt er rangert med 5 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Klas Taxi Hasselt lokalisert?

Adressen til Klas Taxi Hasselt er Leopoldplein 2, 3500 Hasselt, Belgium.

Hvordan kan man kontakte Klas Taxi Hasselt?

Kontakt Klas Taxi Hasselt ved å klikke på "book nå" her

Kan Klas Taxi Hasselt assistere med flyplasstransport?

Ja, Klas Taxi Hasselt tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser