Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Aakansha Travels, Borivali , Mumbai

English

Aakansha Travels, Borivali , Mumbai er et taxiselskap vurdert til 4.8 stjerner. Kontakt Aakansha Travels, Borivali , Mumbai og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Aakansha Travels, Borivali , Mumbai
Aakansha, Plot no 85, Rd Number 5, Shri Krishna Nagar, Sri Krishna Nagar, Borivali East, Mumbai, Maharashtra 400066, India
4.8
(88)

Anslå taxipris fra Borivali

Borivali
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Aakansha Travels, Borivali , Mumbai Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Aakansha Travels, Borivali , Mumbai, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Aakansha Travels, Borivali , Mumbai for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Aakansha Travels, Borivali , Mumbai handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Aakansha Travels, Borivali , Mumbai, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Aakansha Travels, Borivali , Mumbai

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Borivali

Mydestination Car Rental Service With Driver★ 5.0 (193)Excel Tourist Cars★ 5.0 (39)O-drivez★ 5.0 (22)Fk टूर एंड ट्रेवल्स★ 5.0 (4)Samarth Travels-car Rental With Driver★ 4.9 (516)Call Driver Mumbai★ 4.9 (201)Miles Tours And Travels★ 4.9 (117)Shri Bhagwati Tours & Travels★ 4.8 (515)

Aakansha Travels, Borivali , Mumbai taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Aakansha Travels, Borivali , Mumbai?

Aakansha Travels, Borivali , Mumbai tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt India, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Aakansha Travels, Borivali , Mumbai?

Aakansha Travels, Borivali , Mumbai er rangert med 4.8 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Aakansha Travels, Borivali , Mumbai lokalisert?

Adressen til Aakansha Travels, Borivali , Mumbai er Aakansha, Plot no 85, Rd Number 5, Shri Krishna Nagar, Sri Krishna Nagar, Borivali East, Mumbai, Maharashtra 400066, India.

Hvordan kan man kontakte Aakansha Travels, Borivali , Mumbai?

Kontakt Aakansha Travels, Borivali , Mumbai ved å klikke på "book nå" her

Kan Aakansha Travels, Borivali , Mumbai assistere med flyplasstransport?

Ja, Aakansha Travels, Borivali , Mumbai tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 3,100+ personer har søkt taxi i India - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser