Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Nishi-koizumi Station Taxi Stand

English

Nishi-koizumi Station Taxi Stand er et taxiselskap vurdert til 2.5 stjerner. Kontakt Nishi-koizumi Station Taxi Stand og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Nishi-koizumi Station Taxi Stand
4 Chome-31 Nishikoizumi, Oizumi, Ora District, Gunma 370-0517, Japan
2.5
(2)

Anslå taxipris fra Ota

Ota
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Nishi-koizumi Station Taxi Stand Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Nishi-koizumi Station Taxi Stand, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Nishi-koizumi Station Taxi Stand for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Nishi-koizumi Station Taxi Stand handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Nishi-koizumi Station Taxi Stand, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Nishi-koizumi Station Taxi Stand

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Ota

尾島タクシー尾島案内所★ 5.0 (2)介護タクシーオリーブ★ 5.0 (2)エンテイル ナーシングサポート (民間救急・介護タクシー)★ 5.0 (1)Hire Taxi Japan★ 4.8 (61)Narita / Haneda Airport Transfers Private Van Taxi★ 4.4 (22)Kaigo Taxi Shin Tochigiken Ashikagashi Nokaigo Fukushi Taxis★ 4.0 (4)Ōta Station★ 3.7 (349)Sanamikaigoshien Taxis★ 3.5 (2)

Nishi-koizumi Station Taxi Stand taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Nishi-koizumi Station Taxi Stand?

Nishi-koizumi Station Taxi Stand tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Japan, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Nishi-koizumi Station Taxi Stand?

Nishi-koizumi Station Taxi Stand er rangert med 2.5 stjerner, noe som indikerer et lav nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Nishi-koizumi Station Taxi Stand lokalisert?

Adressen til Nishi-koizumi Station Taxi Stand er 4 Chome-31 Nishikoizumi, Oizumi, Ora District, Gunma 370-0517, Japan.

Hvordan kan man kontakte Nishi-koizumi Station Taxi Stand?

Kontakt Nishi-koizumi Station Taxi Stand ved å klikke på "book nå" her

Kan Nishi-koizumi Station Taxi Stand assistere med flyplasstransport?

Ja, Nishi-koizumi Station Taxi Stand tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 25+ personer har søkt taxi i Ota - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser