Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Cab-baga

English

Cab-baga er et taxiselskap vurdert til 4.4 stjerner. Kontakt Cab-baga og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Cab-baga
Cabanatuan City, Nueva Ecija, Philippines
4.4
(53)

Anslå taxipris fra Cabanatuan City

Cabanatuan City
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Cab-baga Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Cab-baga, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Cab-baga for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Cab-baga handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Cab-baga, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Cab-baga

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Cabanatuan City

Asus Concept Store Sm City Cabanatuan★ 5.0 (960)Calix Car/motorcycle Rental★ 5.0 (16)Smash Cab Badminton & Fitness Corp★ 5.0 (6)Crave Cab★ 5.0 (1)Yourride Car Rental - Cabanatuan★ 5.0 (1)Gator Cab Car Accessories★ 5.0 (1)Aero Car Rental Cabanatuan City★ 5.0 (1)Sm City Cabanatuan★ 4.5 (4272)

Cab-baga taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Cab-baga?

Cab-baga tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Philippines, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Cab-baga?

Cab-baga er rangert med 4.4 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Cab-baga lokalisert?

Adressen til Cab-baga er Cabanatuan City, Nueva Ecija, Philippines.

Hvordan kan man kontakte Cab-baga?

Kontakt Cab-baga ved å klikke på "book nå" her

Kan Cab-baga assistere med flyplasstransport?

Ja, Cab-baga tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser