Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Taxi Phan Thiết Bình Thuận

English

Taxi Phan Thiết Bình Thuận er et taxiselskap vurdert til 5 stjerner. Kontakt Taxi Phan Thiết Bình Thuận og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Taxi Phan Thiết Bình Thuận
126 Trần Quý Cáp, Tiến Lợi, Thành phố Phan Thiết, Bình Thuận, Vietnam
5
(5)

Anslå taxipris fra Phan Thiet

Phan Thiet
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Taxi Phan Thiết Bình Thuận Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Taxi Phan Thiết Bình Thuận, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Taxi Phan Thiết Bình Thuận for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Taxi Phan Thiết Bình Thuận handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Taxi Phan Thiết Bình Thuận, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Taxi Phan Thiết Bình Thuận

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Phan Thiet

Taxi Ma Lâm - Hàm Thuận Bắc★ 5.0 (159)Taxi Hàm Thuận Bắc Phan Thiết★ 5.0 (25)Dịch Vụ Taxi & Du Lịch An Toàn★ 5.0 (10)Taxi Dịch Vụ Du Lịch★ 5.0 (10)Taxi Mũi Né - Giá Rẻ★ 5.0 (8)Dịch Vụ Du Lịch Yến Linh★ 5.0 (8)Taxi Phan Thiết Mũi Né★ 5.0 (7)Taxi Phan Thiết★ 5.0 (6)

Taxi Phan Thiết Bình Thuận taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Taxi Phan Thiết Bình Thuận?

Taxi Phan Thiết Bình Thuận tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Viet Nam, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Taxi Phan Thiết Bình Thuận?

Taxi Phan Thiết Bình Thuận er rangert med 5 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Taxi Phan Thiết Bình Thuận lokalisert?

Adressen til Taxi Phan Thiết Bình Thuận er 126 Trần Quý Cáp, Tiến Lợi, Thành phố Phan Thiết, Bình Thuận, Vietnam.

Hvordan kan man kontakte Taxi Phan Thiết Bình Thuận?

Kontakt Taxi Phan Thiết Bình Thuận ved å klikke på "book nå" her

Kan Taxi Phan Thiết Bình Thuận assistere med flyplasstransport?

Ja, Taxi Phan Thiết Bình Thuận tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 25+ personer har søkt taxi i Phan Thiet - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser