Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Hotel Trad Hakata

English

Hotel Trad Hakata er et taxiselskap vurdert til 4.3 stjerner. Kontakt Hotel Trad Hakata og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Hotel Trad Hakata
Japan, 〒812-0018 Fukuoka, Hakata Ward, Sumiyoshi, 3 Chome−12−1 えん博多ビル
4.3
(726)

Anslå taxipris fra Hakata Green Hotel

Hakata Green Hotel
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Hotel Trad Hakata Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Hotel Trad Hakata, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Hotel Trad Hakata for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Hotel Trad Hakata handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Hotel Trad Hakata, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Hotel Trad Hakata

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Hakata Green Hotel

Miyako Hotel Hakata★ 4.4 (1742)Hotel Wa Hakata★ 4.4 (137)Jr Kyushu Hotel Blossom Hakata Chuo★ 4.3 (1957)Tokyu Stay Hakata★ 4.2 (1145)Hotel Wing International Hakata Shinkansen★ 4.2 (1022)Hakata Green Hotel Annex★ 4.2 (627)Hakata Tokyu Rei Hotel★ 4.1 (1790)Hotel Hakata Place★ 4.1 (574)

Hotel Trad Hakata taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Hotel Trad Hakata?

Hotel Trad Hakata tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Japan, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Hotel Trad Hakata?

Hotel Trad Hakata er rangert med 4.3 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Hotel Trad Hakata lokalisert?

Adressen til Hotel Trad Hakata er Japan, 〒812-0018 Fukuoka, Hakata Ward, Sumiyoshi, 3 Chome−12−1 えん博多ビル.

Hvordan kan man kontakte Hotel Trad Hakata?

Kontakt Hotel Trad Hakata ved å klikke på "book nå" her

Kan Hotel Trad Hakata assistere med flyplasstransport?

Ja, Hotel Trad Hakata tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 46,500+ personer har søkt taxi i Japan - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser