Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

高松空港タクシー乗り場

English

高松空港タクシー乗り場 er et taxiselskap vurdert til 3 stjerner. Kontakt 高松空港タクシー乗り場 og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
高松空港タクシー乗り場
Takamatsu Airport, Konanchooka, Takamatsu, Kagawa 761-1401, Japan
3
(2)

Anslå taxipris fra Takamatsu Airport

Takamatsu Airport
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
高松空港タクシー乗り場 Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med 高松空港タクシー乗り場, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg 高松空港タクシー乗り場 for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
高松空港タクシー乗り場 handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med 高松空港タクシー乗り場, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med 高松空港タクシー乗り場

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Takamatsu Airport

個人タクシー Gorilla★ 5.0 (4)ハロータクシー宮脇営業所★ 4.2 (11)Times Car Rental Takamatsu Airport★ 4.0 (116)Kotobus Taxi★ 3.9 (9)Takamatsu Airport★ 3.8 (1920)Setochi Taxis★ 3.7 (30)Enza Taxis★ 3.6 (15)Hello Taxi (kitamachi)★ 3.4 (37)

高松空港タクシー乗り場 taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr 高松空港タクシー乗り場?

高松空港タクシー乗り場 tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Japan, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for 高松空港タクシー乗り場?

高松空港タクシー乗り場 er rangert med 3 stjerner, noe som indikerer et medium nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er 高松空港タクシー乗り場 lokalisert?

Adressen til 高松空港タクシー乗り場 er Takamatsu Airport, Konanchooka, Takamatsu, Kagawa 761-1401, Japan.

Hvordan kan man kontakte 高松空港タクシー乗り場?

Kontakt 高松空港タクシー乗り場 ved å klikke på "book nå" her

Kan 高松空港タクシー乗り場 assistere med flyplasstransport?

Ja, 高松空港タクシー乗り場 tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 140+ personer har søkt taxi i Takamatsu Airport - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser