Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Radio Taxis Málaga

English

Radio Taxis Málaga er et taxiselskap vurdert til 4.3 stjerner. Kontakt Radio Taxis Málaga og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Radio Taxis Málaga
Via Principal Malaga, Málaga, Santander, Colombia
4.3
(17)

Anslå taxipris fra Santander

Santander
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Radio Taxis Málaga Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Radio Taxis Málaga, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Radio Taxis Málaga for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Radio Taxis Málaga handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Radio Taxis Málaga, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Radio Taxis Málaga

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Santander

Taxi Aeropuerto Bucaramanga★ 5.0 (29)Transporte Aeropuerto Bucaramanga (barichara)★ 5.0 (18)Aero Taxi Vip Aeropuerto Bucaramanga★ 5.0 (16)Super Taxi★ 5.0 (8)Taxi En Barrancabermeja Servitaxis★ 4.9 (136)Servicio De Taxi Barbosa Santander Cesar Avila★ 4.9 (16)Taxis Y Comunidad★ 4.8 (138)Taxi Aeropuerto Bucaramanga★ 4.7 (39)

Radio Taxis Málaga taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Radio Taxis Málaga?

Radio Taxis Málaga tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Colombia, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Radio Taxis Málaga?

Radio Taxis Málaga er rangert med 4.3 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Radio Taxis Málaga lokalisert?

Adressen til Radio Taxis Málaga er Via Principal Malaga, Málaga, Santander, Colombia.

Hvordan kan man kontakte Radio Taxis Málaga?

Kontakt Radio Taxis Málaga ved å klikke på "book nå" her

Kan Radio Taxis Málaga assistere med flyplasstransport?

Ja, Radio Taxis Málaga tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 310+ personer har søkt taxi i Colombia - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser