Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Shiv Tour & Travels

English

Shiv Tour & Travels er et taxiselskap vurdert til 4.9 stjerner. Kontakt Shiv Tour & Travels og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Shiv Tour & Travels
Jindal, Global City, Sector 35, Sonipat, Haryana 131001, India
4.9
(52)

Anslå taxipris fra Sonipat

Sonipat
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Shiv Tour & Travels Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Shiv Tour & Travels, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Shiv Tour & Travels for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Shiv Tour & Travels handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Shiv Tour & Travels, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Shiv Tour & Travels

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Sonipat

Rahul Khurana Travels★ 5.0 (229)Scl Taxi Service★ 5.0 (75)Dilbag Travels★ 5.0 (9)Gaurav Tour And Travels★ 5.0 (8)Shri Om Sai Tour, Travels & Taxi Services★ 5.0 (7)Khatri Cab Service★ 5.0 (7)Ashok Sethi Travels★ 5.0 (5)Rajwara Tour N Travels★ 4.8 (50)

Shiv Tour & Travels taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Shiv Tour & Travels?

Shiv Tour & Travels tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt India, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Shiv Tour & Travels?

Shiv Tour & Travels er rangert med 4.9 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Shiv Tour & Travels lokalisert?

Adressen til Shiv Tour & Travels er Jindal, Global City, Sector 35, Sonipat, Haryana 131001, India.

Hvordan kan man kontakte Shiv Tour & Travels?

Kontakt Shiv Tour & Travels ved å klikke på "book nå" her

Kan Shiv Tour & Travels assistere med flyplasstransport?

Ja, Shiv Tour & Travels tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 3,100+ personer har søkt taxi i India - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser