Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Rafi Auto Mobile Workshop

English

Rafi Auto Mobile Workshop er et taxiselskap vurdert til 0 stjerner. Kontakt Rafi Auto Mobile Workshop og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Rafi Auto Mobile Workshop
9H9H+GMF, Rajshahi, Bangladesh

Anslå taxipris fra Rajshahi

Rajshahi
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Rafi Auto Mobile Workshop Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Rafi Auto Mobile Workshop, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Rafi Auto Mobile Workshop for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Rafi Auto Mobile Workshop handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Rafi Auto Mobile Workshop, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Rafi Auto Mobile Workshop

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Rajshahi

Rajshahi Rent A Car★ 5.0 (38)Rajshahi Rent A Car & Go★ 5.0 (4)Arani Cng Stand★ 5.0 (3)Puthia Auto Stand★ 5.0 (1)Cng Stop★ 5.0 (1)Basudebpur Bus Stop★ 4.4 (22)City Bypass Railcrossing★ 4.3 (311)Roads & Highway★ 4.3 (11)

Rafi Auto Mobile Workshop taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Rafi Auto Mobile Workshop?

Rafi Auto Mobile Workshop tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Bangladesh, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Rafi Auto Mobile Workshop?

Rafi Auto Mobile Workshop er rangert med 0 stjerner, noe som indikerer et lav nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Rafi Auto Mobile Workshop lokalisert?

Adressen til Rafi Auto Mobile Workshop er 9H9H+GMF, Rajshahi, Bangladesh.

Hvordan kan man kontakte Rafi Auto Mobile Workshop?

Kontakt Rafi Auto Mobile Workshop ved å klikke på "book nå" her

Kan Rafi Auto Mobile Workshop assistere med flyplasstransport?

Ja, Rafi Auto Mobile Workshop tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 50+ personer har søkt taxi i Bangladesh - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser