Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Sztr I Taksi Etno-graf

English

Sztr I Taksi Etno-graf er et taxiselskap vurdert til 0 stjerner. Kontakt Sztr I Taksi Etno-graf og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Sztr I Taksi Etno-graf
37 MILOŠA OBRENOVIĆA, 31000, Užice, Zlatiborski okrug, Serbia

Anslå taxipris fra Uzice

Uzice
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Sztr I Taksi Etno-graf Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Sztr I Taksi Etno-graf, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Sztr I Taksi Etno-graf for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Sztr I Taksi Etno-graf handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Sztr I Taksi Etno-graf, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Sztr I Taksi Etno-graf

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Uzice

Auto Taxi 063 031 563 333 Karađorđeva 56 Užicee★ 5.0 (12)Rajs-taxi★ 5.0 (4)Floyd★ 5.0 (4)Oliver Djapovic Preduzetnik, Taxi Prevoz, Uzice★ 5.0 (2)Mata Taxi★ 5.0 (1)Taksi Miloje Ivanović★ 4.4 (7)Taksi S★ 4.3 (4)Zdravo Bravo Taksi★ 4.2 (51)

Sztr I Taksi Etno-graf taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Sztr I Taksi Etno-graf?

Sztr I Taksi Etno-graf tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Serbia, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Sztr I Taksi Etno-graf?

Sztr I Taksi Etno-graf er rangert med 0 stjerner, noe som indikerer et lav nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Sztr I Taksi Etno-graf lokalisert?

Adressen til Sztr I Taksi Etno-graf er 37 MILOŠA OBRENOVIĆA, 31000, Užice, Zlatiborski okrug, Serbia.

Hvordan kan man kontakte Sztr I Taksi Etno-graf?

Kontakt Sztr I Taksi Etno-graf ved å klikke på "book nå" her

Kan Sztr I Taksi Etno-graf assistere med flyplasstransport?

Ja, Sztr I Taksi Etno-graf tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 500+ personer har søkt taxi i Serbia - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
Sztr I Taksi Etno-graf📞 -