Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Táxi Ivanildo

English

Táxi Ivanildo er et taxiselskap vurdert til 5 stjerner. Kontakt Táxi Ivanildo og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Táxi Ivanildo
Av. José Bonifácio - Araraquara, SP, Brazil
5
(1)

Anslå taxipris fra Araraquara

Araraquara
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Táxi Ivanildo Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Táxi Ivanildo, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Táxi Ivanildo for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Táxi Ivanildo handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Táxi Ivanildo, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Táxi Ivanildo

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Araraquara

Moto Táxi Europa★ 5.0 (45)Motorista Particular - Taxi★ 5.0 (8)Taxi Araraquara★ 5.0 (3)Táxi Araraquara★ 4.9 (10)Moto Taxi★ 4.8 (6)Taxi Araraquara Edson Alves★ 4.8 (4)Táxi Em Araraquara★ 4.6 (37)Taxi Araraquara (mercado Municipal)★ 4.5 (6)

Táxi Ivanildo taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Táxi Ivanildo?

Táxi Ivanildo tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Brazil, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Táxi Ivanildo?

Táxi Ivanildo er rangert med 5 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Táxi Ivanildo lokalisert?

Adressen til Táxi Ivanildo er Av. José Bonifácio - Araraquara, SP, Brazil.

Hvordan kan man kontakte Táxi Ivanildo?

Kontakt Táxi Ivanildo ved å klikke på "book nå" her

Kan Táxi Ivanildo assistere med flyplasstransport?

Ja, Táxi Ivanildo tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser