Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Ssk Taxi

English

Ssk Taxi er et taxiselskap vurdert til 3.6 stjerner. Kontakt Ssk Taxi og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Ssk Taxi
Osman Yılmaz, 608/1. Sk. No:2, 41400 Gebze/Kocaeli, Türkiye
3.6
(66)

Anslå taxipris fra Gebze

Gebze
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Ssk Taxi Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Ssk Taxi, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Ssk Taxi for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Ssk Taxi handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Ssk Taxi, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Ssk Taxi

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Gebze

Hürriyet Taksi★ 4.3 (40)Işıklar Taksi★ 4.1 (109)Hisar Taksi★ 4.1 (24)Gebze Center Taksİ★ 4.1 (13)Petrol Taxi★ 3.9 (65)Gebze Taxi★ 3.7 (92)Gebze Station Taxis★ 3.7 (87)Develi Taksi★ 3.7 (71)

Ssk Taxi taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Ssk Taxi?

Ssk Taxi tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Turkey, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Ssk Taxi?

Ssk Taxi er rangert med 3.6 stjerner, noe som indikerer et medium nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Ssk Taxi lokalisert?

Adressen til Ssk Taxi er Osman Yılmaz, 608/1. Sk. No:2, 41400 Gebze/Kocaeli, Türkiye.

Hvordan kan man kontakte Ssk Taxi?

Kontakt Ssk Taxi ved å klikke på "book nå" her

Kan Ssk Taxi assistere med flyplasstransport?

Ja, Ssk Taxi tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
Ssk Taxi💬📞 +90 262 646 09 86