Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Taxi Chợ Dinh_tuy Phước

English

Taxi Chợ Dinh_tuy Phước er et taxiselskap vurdert til 0 stjerner. Kontakt Taxi Chợ Dinh_tuy Phước og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Taxi Chợ Dinh_tuy Phước
686 Đào Tấn, Nhơn Bình, Thành phố Qui Nhơn, Bình Định 590000, Vietnam

Anslå taxipris fra Quy Nhon City

Quy Nhon City
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Taxi Chợ Dinh_tuy Phước Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Taxi Chợ Dinh_tuy Phước, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Taxi Chợ Dinh_tuy Phước for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Taxi Chợ Dinh_tuy Phước handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Taxi Chợ Dinh_tuy Phước, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Taxi Chợ Dinh_tuy Phước

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Quy Nhon City

Taxi Quy Nhơn - Bình Định★ 5.0 (268)Taxi DiÊu TrÌ Quy NhƠn★ 5.0 (32)Taxi Quỳnh Dung- Tuy Phước★ 5.0 (22)Taxi Cheap Quy Nhơn - Bình Định★ 5.0 (12)Sun Taxi Quy Nhơn★ 5.0 (11)Dịch Vụ Xe Taxi Gia đình★ 5.0 (3)Taxi Quy Nhơn Kbang Hạnh Bùi★ 5.0 (3)Xe Du Lịch Tuấn Anh★ 5.0 (2)

Taxi Chợ Dinh_tuy Phước taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Taxi Chợ Dinh_tuy Phước?

Taxi Chợ Dinh_tuy Phước tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Vietnam, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Taxi Chợ Dinh_tuy Phước?

Taxi Chợ Dinh_tuy Phước er rangert med 0 stjerner, noe som indikerer et lav nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Taxi Chợ Dinh_tuy Phước lokalisert?

Adressen til Taxi Chợ Dinh_tuy Phước er 686 Đào Tấn, Nhơn Bình, Thành phố Qui Nhơn, Bình Định 590000, Vietnam.

Hvordan kan man kontakte Taxi Chợ Dinh_tuy Phước?

Kontakt Taxi Chợ Dinh_tuy Phước ved å klikke på "book nå" her

Kan Taxi Chợ Dinh_tuy Phước assistere med flyplasstransport?

Ja, Taxi Chợ Dinh_tuy Phước tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 790+ personer har søkt taxi i Vietnam - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser