Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Taxi Minh Tú

English

Taxi Minh Tú er et taxiselskap vurdert til 5 stjerner. Kontakt Taxi Minh Tú og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Taxi Minh Tú
Sn7, khu đông sơn, Cẩm Sơn, Cẩm Phả, Quảng Ninh, Vietnam
5
(3)

Anslå taxipris fra Cam Pha

Cam Pha
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Taxi Minh Tú Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Taxi Minh Tú, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Taxi Minh Tú for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Taxi Minh Tú handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Taxi Minh Tú, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Taxi Minh Tú

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Cam Pha

Ta Xi Cẩm Phả★ 5.0 (38)Taxi Cọc Sáu★ 5.0 (8)Taxi Cẩm Phả Cọc 6 Cọc 7★ 5.0 (4)Taxi Minh Tuấn★ 5.0 (3)Taxi CẨm PhẢ Qn★ 5.0 (2)Taxi Bảo An★ 4.5 (2)Công Ty Cp Mai Linh Quảng Ninh @ Chi Nhánh Cẩm Phả★ 4.4 (7)Bến Xe Công Nhân Cao Sơn★ 4.1 (22)

Taxi Minh Tú taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Taxi Minh Tú?

Taxi Minh Tú tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Vietnam, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Taxi Minh Tú?

Taxi Minh Tú er rangert med 5 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Taxi Minh Tú lokalisert?

Adressen til Taxi Minh Tú er Sn7, khu đông sơn, Cẩm Sơn, Cẩm Phả, Quảng Ninh, Vietnam.

Hvordan kan man kontakte Taxi Minh Tú?

Kontakt Taxi Minh Tú ved å klikke på "book nå" her

Kan Taxi Minh Tú assistere med flyplasstransport?

Ja, Taxi Minh Tú tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 790+ personer har søkt taxi i Vietnam - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser