Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Guobang Taxi Service

English

Guobang Taxi Service er et taxiselskap vurdert til 0 stjerner. Kontakt Guobang Taxi Service og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Guobang Taxi Service
H76M+JWQ, Xueqian W Rd, Binhu District, Wuxi, Jiangsu, China, 214061

Anslå taxipris fra Wuxi

Wuxi
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Guobang Taxi Service Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Guobang Taxi Service, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Guobang Taxi Service for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Guobang Taxi Service handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Guobang Taxi Service, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Guobang Taxi Service

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Wuxi

Taxi Driver Dai Xin Xiu Jia Vehicles Parking LotYixing Fenshui Taxi Chabao StationTaxi Passenger StationTaxi Passenger StationChengnan Taxi Service CenterYixing Police Station Guojing Taxi Fudong Chabao StationLaoji Taxi AgencyTaxi Passenger Station

Guobang Taxi Service taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Guobang Taxi Service?

Guobang Taxi Service tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt China, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Guobang Taxi Service?

Guobang Taxi Service er rangert med 0 stjerner, noe som indikerer et lav nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Guobang Taxi Service lokalisert?

Adressen til Guobang Taxi Service er H76M+JWQ, Xueqian W Rd, Binhu District, Wuxi, Jiangsu, China, 214061.

Hvordan kan man kontakte Guobang Taxi Service?

Kontakt Guobang Taxi Service ved å klikke på "book nå" her

Kan Guobang Taxi Service assistere med flyplasstransport?

Ja, Guobang Taxi Service tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser