Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Limo Bh

English

Limo Bh er et taxiselskap vurdert til 5 stjerner. Kontakt Limo Bh og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Limo Bh
Shop number 8, Building 302, Road number 2103 complex 321 gudaibiya, Manama 318, Bahrain
5
(25)

Anslå taxipris fra Khalifa Bin Salman Port

Khalifa Bin Salman Port
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Limo Bh Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Limo Bh, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Limo Bh for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Limo Bh handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Limo Bh, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Limo Bh

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Khalifa Bin Salman Port

Maks Taxi Bahrain Group.★ 5.0 (18)Taxi Station★ 5.0 (3)Taxi To Gcc Countries ليموزين★ 5.0 (2)Taxi Bbh★ 4.9 (53)A Taxi One★ 4.9 (26)توصيل من البحرين الى السعودية و الخليج★ 4.9 (15)Abc Limousine★ 4.8 (24)تاكسي البحرين Bahrain Taxi Service★ 4.6 (12)

Limo Bh taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Limo Bh?

Limo Bh tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Bahrain, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Limo Bh?

Limo Bh er rangert med 5 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Limo Bh lokalisert?

Adressen til Limo Bh er Shop number 8, Building 302, Road number 2103 complex 321 gudaibiya, Manama 318, Bahrain.

Hvordan kan man kontakte Limo Bh?

Kontakt Limo Bh ved å klikke på "book nå" her

Kan Limo Bh assistere med flyplasstransport?

Ja, Limo Bh tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 85+ personer har søkt taxi i Khalifa Bin Salman Port - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
Limo Bh📞 -