Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

ワールド交通(株)

English

ワールド交通(株) er et taxiselskap vurdert til 2.4 stjerner. Kontakt ワールド交通(株) og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
ワールド交通(株)
394-2 Shibokuchi, Takatsu Ward, Kawasaki, Kanagawa 213-0023, Japan
2.4
(65)

Anslå taxipris fra Kawasaki

Kawasaki
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
ワールド交通(株) Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med ワールド交通(株), som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg ワールド交通(株) for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
ワールド交通(株) handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med ワールド交通(株), noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med ワールド交通(株)

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Kawasaki

鋼管病院タクシー乗り場★ 4.5 (2)(社)神奈川県タクシー協会川崎支部★ 3.5 (2)太洋モータース株式会社★ 3.4 (23)日野交通(タクシー、鶴見区)★ 3.4 (18)平和交通(株) 向町営業所★ 3.4 (11)イマイタクシー / (株)今井運送★ 3.3 (47)川崎駅東口タクシー乗り場(海島)★ 3.3 (7)川崎第一個人タクシー協同組合★ 3.1 (7)

ワールド交通(株) taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr ワールド交通(株)?

ワールド交通(株) tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Japan, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for ワールド交通(株)?

ワールド交通(株) er rangert med 2.4 stjerner, noe som indikerer et lav nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er ワールド交通(株) lokalisert?

Adressen til ワールド交通(株) er 394-2 Shibokuchi, Takatsu Ward, Kawasaki, Kanagawa 213-0023, Japan.

Hvordan kan man kontakte ワールド交通(株)?

Kontakt ワールド交通(株) ved å klikke på "book nå" her

Kan ワールド交通(株) assistere med flyplasstransport?

Ja, ワールド交通(株) tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 40+ personer har søkt taxi i Kawasaki - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
ワールド交通(株)📞 -