Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Ok-ride Taxi

English

Ok-ride Taxi er et taxiselskap vurdert til 1.8 stjerner. Kontakt Ok-ride Taxi og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Ok-ride Taxi
3208 Teakwood Ln, Edmond, OK 73013, United States
1.8
(5)

Anslå taxipris fra Oklahoma City

Oklahoma City
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Ok-ride Taxi Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Ok-ride Taxi, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Ok-ride Taxi for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Ok-ride Taxi handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Ok-ride Taxi, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Ok-ride Taxi

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Oklahoma City

Airport Express, Inc★ 4.8 (1396)Dan Taxi Service★ 4.8 (50)Bricktown Water Taxi★ 4.6 (1751)I-drive Llc★ 4.6 (113)Kings Worldwide Transportation★ 4.6 (19)Okc Taxi Dispatch★ 3.6 (79)Iyellow Cab★ 3.3 (12)Okc Orange Cab★ 3.2 (20)

Ok-ride Taxi taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Ok-ride Taxi?

Ok-ride Taxi tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt United States, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Ok-ride Taxi?

Ok-ride Taxi er rangert med 1.8 stjerner, noe som indikerer et lav nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Ok-ride Taxi lokalisert?

Adressen til Ok-ride Taxi er 3208 Teakwood Ln, Edmond, OK 73013, United States.

Hvordan kan man kontakte Ok-ride Taxi?

Kontakt Ok-ride Taxi ved å klikke på "book nå" her

Kan Ok-ride Taxi assistere med flyplasstransport?

Ja, Ok-ride Taxi tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 3,800+ personer har søkt taxi i United States - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser