Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Taxi Poly

English

Taxi Poly er et taxiselskap vurdert til 1 stjerner. Kontakt Taxi Poly og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Taxi Poly
4904 Atlantic Ave, Raleigh, NC 27616, United States
1
(2)

Anslå taxipris fra Raleigh

Raleigh
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Taxi Poly Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Taxi Poly, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Taxi Poly for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Taxi Poly handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Taxi Poly, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Taxi Poly

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Raleigh

Raleigh Durham Transportation★ 5.0 (116)Victor Transportation★ 5.0 (82)Southern Style Luxury Transportation★ 5.0 (6)A Rdu Taxi Service★ 5.0 (1)Rdu Connect Taxi★ 4.9 (14)My Rdu Airport Shuttle★ 4.6 (111)Trivia Taxi★ 4.5 (48)Rdu Taxi Cab Service★ 4.4 (17)

Taxi Poly taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Taxi Poly?

Taxi Poly tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt United States, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Taxi Poly?

Taxi Poly er rangert med 1 stjerner, noe som indikerer et lav nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Taxi Poly lokalisert?

Adressen til Taxi Poly er 4904 Atlantic Ave, Raleigh, NC 27616, United States.

Hvordan kan man kontakte Taxi Poly?

Kontakt Taxi Poly ved å klikke på "book nå" her

Kan Taxi Poly assistere med flyplasstransport?

Ja, Taxi Poly tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 3,800+ personer har søkt taxi i United States - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser