Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Taxi Split Croatia

English

Taxi Split Croatia er et taxiselskap vurdert til 3.7 stjerner. Kontakt Taxi Split Croatia og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Taxi Split Croatia
Ul. Petra Zoranića 9, 21000, Split, Croatia
3.7
(9)

Anslå taxipris fra Split

Split
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Taxi Split Croatia Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Taxi Split Croatia, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Taxi Split Croatia for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Taxi Split Croatia handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Taxi Split Croatia, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Taxi Split Croatia

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Split

Taxi Aquarius★ 5.0 (92)Adriatic Express★ 5.0 (50)I. B. Taxi & Transfers★ 5.0 (32)Taxi Boat Split 0-24★ 5.0 (31)Taxi Zoran Split★ 5.0 (10)Taxi Prijevoz PleiĆ★ 5.0 (8)Taxi 7 Stars - Split★ 5.0 (6)Halo Taxi Split★ 5.0 (5)

Taxi Split Croatia taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Taxi Split Croatia?

Taxi Split Croatia tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Croatia, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Taxi Split Croatia?

Taxi Split Croatia er rangert med 3.7 stjerner, noe som indikerer et medium nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Taxi Split Croatia lokalisert?

Adressen til Taxi Split Croatia er Ul. Petra Zoranića 9, 21000, Split, Croatia.

Hvordan kan man kontakte Taxi Split Croatia?

Kontakt Taxi Split Croatia ved å klikke på "book nå" her

Kan Taxi Split Croatia assistere med flyplasstransport?

Ja, Taxi Split Croatia tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 410+ personer har søkt taxi i Split - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser