Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Isla Cholon En Cartagena

English

Isla Cholon En Cartagena er et taxiselskap vurdert til 3.6 stjerner. Kontakt Isla Cholon En Cartagena og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Isla Cholon En Cartagena
587J+Q8 Centro comercial getsemani, local 1a126, Cartagena de Indias, Provincia de Cartagena, Bolívar, Colombia
3.6
(239)

Anslå taxipris fra Isla Baru

Isla Baru
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Isla Cholon En Cartagena Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Isla Cholon En Cartagena, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Isla Cholon En Cartagena for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Isla Cholon En Cartagena handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Isla Cholon En Cartagena, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Isla Cholon En Cartagena

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Isla Baru

Hotel Playa Manglares | Barú★ 4.6 (221)Casa Córdoba Barú★ 4.6 (164)Decameron Barú★ 4.5 (9443)Hotel Isla Del Encanto★ 4.5 (1545)Playa Surf Baru★ 4.5 (1285)Aura Hotel Barú★ 4.5 (789)Hotel Las Islas - Barú★ 4.5 (726)Baru Playa Eco Beach Resort★ 4.5 (283)

Isla Cholon En Cartagena taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Isla Cholon En Cartagena?

Isla Cholon En Cartagena tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Colombia, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Isla Cholon En Cartagena?

Isla Cholon En Cartagena er rangert med 3.6 stjerner, noe som indikerer et medium nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Isla Cholon En Cartagena lokalisert?

Adressen til Isla Cholon En Cartagena er 587J+Q8 Centro comercial getsemani, local 1a126, Cartagena de Indias, Provincia de Cartagena, Bolívar, Colombia.

Hvordan kan man kontakte Isla Cholon En Cartagena?

Kontakt Isla Cholon En Cartagena ved å klikke på "book nå" her

Kan Isla Cholon En Cartagena assistere med flyplasstransport?

Ja, Isla Cholon En Cartagena tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 310+ personer har søkt taxi i Colombia - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser