Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Wałbrzych Główny

English

Wałbrzych Główny er et taxiselskap vurdert til 3.7 stjerner. Kontakt Wałbrzych Główny og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Wałbrzych Główny
58-300 Wałbrzych, Poland
3.7
(141)

Anslå taxipris fra Walbrzych Glowny Dworzec

Walbrzych Glowny Dworzec
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Wałbrzych Główny Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Wałbrzych Główny, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Wałbrzych Główny for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Wałbrzych Główny handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Wałbrzych Główny, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Wałbrzych Główny

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Walbrzych Glowny Dworzec

Alfa S.c.★ 5.0 (3)Bis★ 4.6 (441)Mercedes★ 4.4 (215)Taxi Wałbrzych★ 4.3 (161)Śnieżka★ 4.3 (37)Mpt★ 3.9 (90)"taxi Mini-heart" Association Of Private Carriers★ 3.7 (251)Rado Taxi★ 3.7 (41)

Wałbrzych Główny taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Wałbrzych Główny?

Wałbrzych Główny tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Poland, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Wałbrzych Główny?

Wałbrzych Główny er rangert med 3.7 stjerner, noe som indikerer et medium nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Wałbrzych Główny lokalisert?

Adressen til Wałbrzych Główny er 58-300 Wałbrzych, Poland.

Hvordan kan man kontakte Wałbrzych Główny?

Kontakt Wałbrzych Główny ved å klikke på "book nå" her

Kan Wałbrzych Główny assistere med flyplasstransport?

Ja, Wałbrzych Główny tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser