Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

My Taxichilar Uyi

English

My Taxichilar Uyi er et taxiselskap vurdert til 0 stjerner. Kontakt My Taxichilar Uyi og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
My Taxichilar Uyi
2HMH+379, R-84, Chirakchi, Qashqadaryo Region, Uzbekistan

Anslå taxipris fra Chiroqchi

Chiroqchi
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
My Taxichilar Uyi Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med My Taxichilar Uyi, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg My Taxichilar Uyi for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
My Taxichilar Uyi handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med My Taxichilar Uyi, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med My Taxichilar Uyi

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Chiroqchi

Mirishkor Taksi Stoyanka★ 5.0 (1)Ofis My Taxi★ 5.0 (1)Gold Taxi Ofesi★ 5.0 (1)Umr 11 Markazi★ 5.0 (1)"vatanparvar" Tashkiloti Chiroqchi Tuman O‘stk★ 5.0 (1)Taxi Parking★ 5.0 (1)Qochay Taksi Stoyankasi★ 5.0 (1)Mytaxi Qarshi★ 4.0 (6)

My Taxichilar Uyi taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr My Taxichilar Uyi?

My Taxichilar Uyi tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Uzbekistan, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for My Taxichilar Uyi?

My Taxichilar Uyi er rangert med 0 stjerner, noe som indikerer et lav nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er My Taxichilar Uyi lokalisert?

Adressen til My Taxichilar Uyi er 2HMH+379, R-84, Chirakchi, Qashqadaryo Region, Uzbekistan.

Hvordan kan man kontakte My Taxichilar Uyi?

Kontakt My Taxichilar Uyi ved å klikke på "book nå" her

Kan My Taxichilar Uyi assistere med flyplasstransport?

Ja, My Taxichilar Uyi tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser
My Taxichilar Uyi📞 -