Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Taxi-badesi

English

Taxi-badesi er et taxiselskap vurdert til 5 stjerner. Kontakt Taxi-badesi og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Taxi-badesi
Via Goffredo Mameli, 07030 Badesi SS, Italy
5
(29)

Anslå taxipris fra Sassaia

Sassaia
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Taxi-badesi Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Taxi-badesi, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Taxi-badesi for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Taxi-badesi handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Taxi-badesi, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Taxi-badesi

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Sassaia

No Drivers

Taxi-badesi taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Taxi-badesi?

Taxi-badesi tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Italy, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Taxi-badesi?

Taxi-badesi er rangert med 5 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Taxi-badesi lokalisert?

Adressen til Taxi-badesi er Via Goffredo Mameli, 07030 Badesi SS, Italy.

Hvordan kan man kontakte Taxi-badesi?

Kontakt Taxi-badesi ved å klikke på "book nå" her

Kan Taxi-badesi assistere med flyplasstransport?

Ja, Taxi-badesi tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser