Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Shuttle Like

English

Shuttle Like er et taxiselskap vurdert til 0 stjerner. Kontakt Shuttle Like og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Shuttle Like
Via di Ponte Valle Trave, 00061 Anguillara Sabazia RM, Italy

Anslå taxipris fra Anguillara Sabazia

Anguillara Sabazia
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Shuttle Like Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Shuttle Like, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Shuttle Like for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Shuttle Like handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Shuttle Like, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Shuttle Like

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Anguillara Sabazia

Autonoleggio Cs Service Anguillara Sabazia★ 4.6 (9)Anguillara★ 4.1 (47)

Shuttle Like taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Shuttle Like?

Shuttle Like tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Italy, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Shuttle Like?

Shuttle Like er rangert med 0 stjerner, noe som indikerer et lav nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Shuttle Like lokalisert?

Adressen til Shuttle Like er Via di Ponte Valle Trave, 00061 Anguillara Sabazia RM, Italy.

Hvordan kan man kontakte Shuttle Like?

Kontakt Shuttle Like ved å klikke på "book nå" her

Kan Shuttle Like assistere med flyplasstransport?

Ja, Shuttle Like tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser