Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Kono Taxis

English

Kono Taxis er et taxiselskap vurdert til 5 stjerner. Kontakt Kono Taxis og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Kono Taxis
772-55 Nanayama, Kainan, Wakayama 640-0441, Japan
5
(1)

Anslå taxipris fra Iwade Shi

Iwade Shi
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Kono Taxis Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Kono Taxis, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Kono Taxis for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Kono Taxis handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Kono Taxis, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Kono Taxis

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Iwade Shi

岩出タクシー(有) 無線室★ 4.4 (17)Funato Taxis★ 4.0 (5)Kono Taxis★ 4.0 (2)Negoro Taxis★ 3.0 (1)南海アーバン交通(株)★ 2.7 (11)ユタカ交通 紀伊駅前タクシー乗り場★ 2.3 (4)和歌山第一交通(株) 岩出営業所★ 2.1 (16)紀北交通(株) 打田営業所★ 1.0 (1)

Kono Taxis taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Kono Taxis?

Kono Taxis tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Japan, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Kono Taxis?

Kono Taxis er rangert med 5 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Kono Taxis lokalisert?

Adressen til Kono Taxis er 772-55 Nanayama, Kainan, Wakayama 640-0441, Japan.

Hvordan kan man kontakte Kono Taxis?

Kontakt Kono Taxis ved å klikke på "book nå" her

Kan Kono Taxis assistere med flyplasstransport?

Ja, Kono Taxis tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 46,500+ personer har søkt taxi i Japan - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser