Er dette taxiselskapet ditt?

Krev denne siden gratis: flere bestillinger, legg til bilder, tjenester og priser og hold opplysningene oppdatert.

Krev siden - gratis →

Meliá Las Américas

English

Meliá Las Américas er et taxiselskap vurdert til 4.4 stjerner. Kontakt Meliá Las Américas og bestill din tur i dag!

Kontakt Sjåfør
Meliá Las Américas
5QFP+4H7, Varadero, Cuba
4.4
(1214)

Anslå taxipris fra Melia Las Americas

Melia Las Americas
Beregn pris
BookingsystemTa imot bestillinger onlineLa reisende bestille en tur rett fra siden din og håndter alt i én innboks.Se bookingsystemet →
Meliá Las Américas Tilbud
Standard Taxitjeneste
Opplev byen med Meliá Las Américas, som sikrer pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt byen
Transport til og fra flyplassen
Velg Meliá Las Américas for dedikert transport til og fra flyplassen, noe som sikrer en problemfri overgang til og fra flyplassen
Leveringstjeneste
Meliá Las Américas handler ikke bare om personer; Pakkene og dokumentene dine kan nå sin destinasjon med letthet.
Planlagte Turer
Bestill turen din på forhånd med Meliá Las Américas, noe som garanterer punktlighet for dine viktige forpliktelser

Del din opplevelse med Meliá Las Américas

Hjelp andre reisende ved å dele din opplevelse. Din tilbakemelding er verdifull!

Andre taxier i Melia Las Americas

Taxi Drivers Cuba★ 5.0 (8)Vintage Cars Cuba★ 3.7 (6)Varadero Tour Taxi★ 3.3 (4)Taxis Cuba Javier Fundora

Meliá Las Américas taxi rate - FAQ

Hvilke tjenester tilbyr Meliá Las Américas?

Meliá Las Américas tilbyr en rekke tjenester inkludert Standard Taxitjeneste for pålitelig og effektiv reise innenfor og rundt Cuba, Flyplasstransport for problemfrie overganger til og fra flyplassen, og Planlagte Turer for å garantere punktlighet for viktige forpliktelser.

Hva er den gjennomsnittlige passasjervurderingen for Meliá Las Américas?

Meliá Las Américas er rangert med 4.4 stjerner, noe som indikerer et høy nivå av tilfredshet blant kundene.

Hvor er Meliá Las Américas lokalisert?

Adressen til Meliá Las Américas er 5QFP+4H7, Varadero, Cuba.

Hvordan kan man kontakte Meliá Las Américas?

Kontakt Meliá Las Américas ved å klikke på "book nå" her

Kan Meliá Las Américas assistere med flyplasstransport?

Ja, Meliá Las Américas tilbyr dedikerte tjenester for flyplasstransport.
📈 25+ personer har søkt taxi i Melia Las Americas - sørg for at de finner deg.

Er du en taxifører?

Bli omtalt på Taxi Priser